Alucra Vakfı Burs Duyurusu

Vakfımızdan 2012-2013 Eğitim Dönemi Burs Duyurusu

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı

Burs Başvuru Şartları

  • Burslar sadece Alucralı öğrencilere verilmektedir. Alucralı öğrencilerin haricindeki başvurular kesinlikle dikkate alınmayacaktır.
  • Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Burs başvuruları 15 Ekim 2012 tarihine kadar sürecektir. Bu tarih sonrasında başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.
  • Burslar 4 yıllık ve üzeri örgün öğretim lisans programı öğrencilerine verilmektedir.  2 yıllık Meslek Yüksek Okulu, Açıköğretim Fakültesi, Lise ve İlköğretim öğrencilerine burs verilmemektedir. Özel Üniversitelerde okuyan öğrenciler Tam Burslu öğrenim görmek şartıyla başvuru yapabilirler.
  • Geçtiğimiz yıl burs alan bursiyerlerde yeniden Köy Dernek yönetimleri ile irtibata geçip başvuru yapmak zorundadır.
  • Burs talep eden öğrenciler başvurularını kendi köy ve mahalle dernekleri üzerinden yapacaktır. Alucra ilçe merkezi ve mahallelerinde ikamet edenler doğrudan Alucra Vakfına müracak etmeleri gerekmektedir.
  • Başvurularda öğrenci belgesi, kimlik fotokopisi,  banka hesap numaraları (IBAN Numarası), okuluna devam edenler için not çizelgesi (transkript),  iletişim bilgileri (Cep Telefonu Numarası, E-Mail) talep edilmektedir.

Eksik belgesi olanın müracatları kesinlikle kabul edilmeyecektir.

  • Başvurular Burs Komisyonu tarafından değerlendirildikten sonra kesinlik kazanacaktır.

İletişim Bilgisi İçin:

Halil Bekçi

0212 256 07 25
0545 887 28 28

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Milletimizin başı sağolsun. Alucra

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün gece yaşanan hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: