Alucra Vakfı logo

Terörü ve Yardakçılarını Lanetliyoruz!!

Dünya üzerinde hızla gelişen istikrar ve büyüme yolunda büyük adımlar atan ülkemiz üzerinde iç ve dış hainlerin kurduğu tuzakları ve yaptığı alçakca saldırıları  nefretle ve şiddetle kınıyoruz.

Şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet yaralı olanlara da acil şifalar diliyoruz. Vatan ve bayrak için canlarını ve kanlarını veren Aziz şehitlerimiz dünya durdukça bu milletin yüreğinde sonsuza kadar yaşayacaklardır. Hainlerde hiçbir zaman kötü emellerine ulaşamayacaklardır.  Gün, Türküyle, Kürdüyle,  Lazı,  Abazası  Çerkezi  Alevisi ve Sünnisiyle teröre karşı omuz omuza mücadele etme günüdür.

Amacı ne olursa olsun, kim yaparsa  yapsın, tüm terör örgütlerine karşı ortak irade ile ortak tavır almamız gerekmektedir.  Ülke İnsanımızın huzur ve düzenini bozmak isteyen tüm terör maşalarına karşı tüm insanlığı birleştirmek ve ortak mücadelede buluşmamız gerektiğini düşünüyoruz.

Kardeşlik hukukumuzun yanında hoşgörü ve sevgi tohumlarını daha da yeşerterek büyütüp, zirveye taşımalı, İslam kardeşliği ile taçlandırmalıyız. Tüm hemşerilerimizi, sağduyu sabır ve aklıselim olmaya davet ediyor, Vatanını ve Milletini korumak için can verenleri minnet ve şükranla anıyoruz.

Muzaffer DANALIOĞLU
Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Milletimizin başı sağolsun. Alucra

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün gece yaşanan hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın