ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET

Sn. Nurettin CANİKLİ’ye Vakfımızdan Anlamlı Ziyaret

Alucra Eğitim ve Kalkınma Vakfı, yönetim kurulu üyeleri, kadın kolları, gençlik kolları ve köy dernek başkanlarından oluşan otuz kişilik heyet ile 65. Hükumette Başbakan Yardımcısı olarak görevlendirilen değerli hemşehrimiz Giresun Milletvekili Sn. Nurettin CANİKLİ’yi Çankaya Köşkü’nde ziyaret etti.

Yaklaşık 1 saat 20 dakika kadar süren görüşmede Başbakan Yardımcısı Nurettin CANİKLİ hemşehrileriyle kucaklaşarak onlarla teker teker tokalaştı. Sohbet havasında geçen görüşmede hemşehrilerinin ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Canikli duygularını şöyle belirtti: “ Ziyaretiniz bizleri ziyadesiyle onure etmiştir. Her birimiz karşılık beklemeden ülkemiz için çeşitli hizmetlerde birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmeye gayret ediyoruz. Alucralı hemşehrilerimizi ve dostlarımızı her daim yanımızda görüyor varlıklarını hissediyoruz. Rabbim sizlerden razı olsun.” dedi.

Canikli yeni kurulan hükumetin temel hedeflerinden ve geçmişte yaşanılan sıkıntılı süreçlere de değindi. Ülkemizin içeride ve dışarıda verdiği mücadelenin bir ölüm kalım mücadelesi olduğunu belirten Canikli üstlendikleri görevlerin hassasiyetini belirterek sözlerine şöyle devam etti: “Türkiye’nin gücünün kırılması için artık içeride ve dışarıda tüm argümanlarıyla saldırıyorlar. Geldiğimiz nokta ölüm kalım mücadelesi verdiğimiz bir dönemdir. Aldığımız görevler çok hassasiyet gerektiren görevlerdir ve çok ehemmiyet göstermekteyiz. Rabbim bu vazifeleri hakkaniyetle ve kolaylıkla yerine getirmemizi nasip etsin.” dedi.

Görüşmede hemşehrileriyle daha büyük bir organizasyonda bir araya gelmek istediğini belirten Canikli Vakfımızın organize edeceği bir iftar ile bu birlikteliğin sağlanacağını belirtti.
Görüşmede son olarak söz hakkı alan Alucra Vakfı Başkanı Sn. Muzaffer DANALIOĞLU görüşmeden duyduğu memnuniyeti belirterek Sn. Nurettin CANİKLİ’ye hemşerileri olarak desteklerini her zaman sağlayacaklarını belirtti. Görüşme Sn. Nurettin CANİKLİ’ye gerçekleştirilen ziyaretin anısına hediye taktimi ve fotoğraf çekimi ile son buldu.

ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET ALUCRA VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET VAKFIMIZDAN SN. NURETTİN CANİKLİ’YE ANLAMLI ZİYARET

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı

Büyük ALUCRA Buluşmasına Davetlisiniz

Alucra Kalkınma ve Eğitim vakfımızın organize ettiği Büyük ALUCRA Buluşmasına davetlisiniz.

Bir Cevap Yazın