Alucra Şehidi Burak CAn Karamanoğlu

Şehit Burakcan Karamanoğlu için Düzenlenecek Mevlid Programına Davetlisiniz

Hain saldırıda (12.03.2014) Şehid olan kardeşimiz BurakCan Karamanoğlu için düzenlenecek Mevlid Programına davetlisiniz.

“Allah yolunda öldürülenlere “ölüdür” demeyin. Aslında onlar diridirler fakat siz bunu bilemezsiniz.” (2/154 – Bakara Süresi)

وَلاَ تَقُولُواْ لِمَنْ يُقْتَلُ فِي سَبيلِ اللّهِ أَمْوَاتٌ بَلْ أَحْيَاء وَلَكِن لاَّ تَشْعُرُونَ
Ve lâ tekûlû li men yuktelu fî sebîlillâhi emvât(emvâtun), bel ahyâun ve lâkin lâ teş’urûn(teş’urûne).

22 / Mart / 2014 Cumartesi günü, Saat:15:30’da, Okçular Tekkesinde düzenlenecek olan, Değerli hocalarımızın katılımıyla Kur’an-Kerim okunacağı ve yaklaşık 100’e yakın toplanan hatim dualarının yapılacağı Mevlid Programına tüm herkes davetlidir.

Tertip Komitesi Tarafından Yapılan Açıklama: Değerli arkadaşlar. Şehit Burakcan Kardeşimizin Mevlit programı Okçular Tekkesinde icra edilecektir. Trafik ve gündelik hayatı etkilememesi adına Okçular Tekkesi yapılan istişareler sonunda, katılımın yoğun olacağı nediniyle uygun görülmüştür. Şimdiden olası provakasyonlara karşı herkesi dikkatli olmaya davet ediyoruz. Kesinlikle ve kesinlikle hiçbir olumsuz görüntüye, taşkınlığa fırsat vermeyelim. Kardeşimizin Mevlid Programına Allah Rızası İçin gelelim Ruhu İçin bir Fatiha da biz okuyalım.

 

Alucra Şehidi Burak CAn Karamanoğlu

Alucra Şehidi Burak Can Karamanoğlu Mevlidine Davetlisiniz

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın