Şehidimizi Ebedi İstirahatgahına Uğurladık

Fırat Kalkanı Operasyonu’unda 20 Ocak 2017 Cuma günü gerçekleşen saldırıda şehit düşen Alucra’mızın Akçiçek Köyünden Uzman Çavuş Emre DORUK kardeşimizi ebedi istirahatgahına uğurladık.

İstanbul başta olmak üzere yurdumuzun dört bir yanından binlerce hemşerimiz şehidimize olan son görevini yerine getirmek üzere Alucra’ya akın etti. Hatimlerle, tekbirlerle ve dualarla şehit kardeşimize olan son görevimizi hep beraber yerine getirdik.

Alucra’mız vatanına, bayrağına, inancına ve insanına ne kadar bağlı olduğunu birkez daha gösterdi. Vakfımız ve Köy Derneklerimiz birlikte organize olarak bu acılı günümüzde vatanseverlik adına asil bir duruş sergiledi. Bu vesile ile Şehidimizin vefatının ilk gününden itibaren hemşerilerimize lojistik destek noktasında tüm imkanlarıyla destek sağlayan başta İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına, Beyoğlu Belediye Başkanlığına ve Meclis Üyelerimize, Eyüp Belediye Başkanlığına, Alucra Belediye Başkanlığımıza, Vakıf Yönetim Kurulu Üyelerimize ve Köy Derneklerimize teşekkür ediyoruz.

Bu süreç içinde sağduyusunu kaybetmeyen, asil ve inançlı duruşunu bozmayan vatan ve bayrak sevdalısı Alucralı genç kardeşlerimize, dualarıyla manevi desteklerini esirgemeyen tüm hanım kardeşlerimize ve tüm Alucralı hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.

Allah bizlere ve Ülkemize bir daha böyle acılar yaşatmasın. Şehidimize Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun, makamı şehitlerin yanı, peygamberimize komşu olsun.
Milletimizin başı sağolsun…

Selahattin SÜLEYMANOĞLU
Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın