köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar

Okçular’da Görkemli Final

Vakfımızın geleneksel olarak beşincisini düzenlediği köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde büyük bir şölen eşliğinde gerçekleşti.

Vakıf başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU başta olmak üzere, birçok siyasetçi, iş adamı ve değerli Alucralı hemşerilerimiz bilgi yarışmamızın finalini seyretmek için salondaki yerlerini aldı.

Protokol konuşmalarında Vakıf Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU, eğitime ve gençlere verdikleri öneme ve vakıf adına gerçekleştirdikleri faaliyetlerden sıkça söz etti. Vakfımızın ana gayelerinden birinin gençlere yatırım yapmak olduğunu yineleyen başkanımız , her alanda yapacakları daha büyük yatırımlarla gençlere ve genç fikirlere destek olacaklarının teminatını verdi. Yarışmada finale kalan Arda, Topçam ve Hacıllı köylerine de başarılar diledi.

Yine programımızın protokol konuşmalarında Gençlik Kolları Başkanımız Murat YAKUPOĞLU , gençlere ve genç fikirlere gerekli önemin verilmesi halinde Alucramızın layık olduğu yerlere yükseleceğinden söz etti. Düşünce yapısında kabuk değişiminin şart olduğunu yineleyen başkanımız bu değişimin motor gücünü de yine genç fikirlerin üstleneceğinden bu gençlere gereken desteğin verilmesinin vurgusunu yaptı.
Programımız yine içerik bakımından da ilklere imza attı. Görüntülü soru tekniğiyle hazırlanan sorularda Alucralı değerlerimizden, İstanbul Milletvekili ve aynı zamanda Giresunlu hemşerimiz Hasan TURAN, Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Selahattin SÜLEYMANOĞLU, BDDK Yönetim Kurulu Üyesi Muhittin GÜLAL, CANBA’nın sahibi değerli iş adamımız Süleyman BABA, sunuculuk ve oyunculuk yapan Yusuf ÇİM ve Vakıf Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU hazırlanan videolarda gençlerimize farklı alanlarda sorular yöneltti.

Başından sonuna kadar büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmada kazanan son 3 soruda belli oldu. Birinci sırayı Arda Köyü alırken ikinci Topçam üçüncü de Hacıllı köyleri oldu. Birinci olan öğrencilerimize laptop, ikinci olan öğrencilerimize cep telefonu, üçüncü olan öğrencilerimize de tablet hediye edildi. Ayrıca değerli iş adamımız Osman ELAL’da gönül dostları adına genç yarışmacılarımıza hediyelerini dağıttı. Daha sonra değerli eğitimcilerimize plaket takdimiyle programımız son buldu.

Yarışmamıza maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu üyelerine, Gönül Dostlarımıza, yarışmanın hazırlığında yer alan değerli jüri üyelerimize ve salonu dolduran tüm Alucralı hemşerilerimize teşekkür ederiz.

köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı. köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde yapıldı.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Her İnsan Bir Kitap

Her İnsan Bir Kitap

"Her İnsan Bir Kitap" isimli kampanyamıza desteklerinizi bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın