Beyoğlu chp ilçe başkanı vakfımızı ziyeret etti

C.H.P Beyoğlu İlçe Örgütü İlk Ziyaretini ALUCRA Vakfımıza Yaptı.

Samimi bir havada geçen ziyarete CHP ilçe örgütü teşkilat görevlileri ve meclis üyeleri ile katılım yaptı.

Söz alan İlçe Başkanı İnan Güney, Beyoğlu’nda en kalabalık demografik yapıyı elinde bulunduran Beyoğlu’lu Alucra’lılar ile daha sıkı diyalog içinde olmak istediklerini belirtti. Kendilerini anlatmakta zorluk çektiklerini daha kapıları sonuna kadar zorlayacaklarını ifade ettiler. Konuşmalarında özellikle Okmeydanı Planları ile parti görüşlerinin olumlu ve temkinli yaklaştıklarını belirttiler.

Okmeydanı’nda oturan vatandaşların mağdur olmamaları ve buralardan uzaklaştırılmamalarını belirttiler. Vakıf Başkanı Necdet BEKÇİ ise konuşmasında, Türkiye Cumhuriyeti topraklarında vatanına milletine ve bayrağına saygılı olan tüm partilere Alucra’lıların kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ve her an ziyaret edebileceklerini belirtti.Aynı zamanda Meclis üyeliği görevi de olan Bekçi, Okmeydanı Planlarının asla siyasi bir malzeme yapılmaması burada bir kaç neslin heba olduğu, çocuklarımızın harcandığı kimsenin sosyal donatı alanı olmadığı bir Okmeydanı olduğu, bu nedenle üstüne basarak planların sonuna kadar desteklenmesi konusunda yardım istedi.Herkesin rahat uyumasını istedi.. Diğer katılan meclis üyelerimiz ise görüşlerini beyan ettiler.

Vakıf Başkanı Necdet BEKÇİ, aklında olan sosyal bir projeyi ortaya koyarak Beyoğlun da bulunan iki hemşehri grubu olan Alucra Vakfı ve Okmeydanı Cem evi ile ortak bir sevgi yürüyüşü yapmayı arzu ettiğini ve bu konuda da misafirlerden destek talebinde bulundu.

Yaklaşık 2 saat süren ziyaret samimi ve dostluk havasında tamamlandı. Alucra Vakfı olarak nezaket ziyaretinde bulunan siyasi partimize teşekkür eder başarılar dileriz.

Beyoğlu chp ilçe başkanı vakfımızı ziyeret etti

Beyoğlu chp ilçe başkanı vakfımızı ziyeret etti

Beyoğlu chp ilçe başkanı vakfımızı ziyeret etti

Beyoğlu chp ilçe başkanı vakfımızı ziyeret etti. Alucra Vakfı Gençlik Kolları

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Milletimizin başı sağolsun. Alucra

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün gece yaşanan hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın