Giresunspor’u Pazar Günü Yalnız Bırakmayalım

Giresunspor’u Pazar Günü Yalnız Bırakmayalım

Pazar günü Çankırı karşısında alınan 3 puanı, bu hafta sonu Tepecik takımıyla yapacağı maçta katlamayı umut eden Çotanaklar, İstanbul’daki hemşerilerinden destek bekliyor.

Bu hafta sonu deplasmanda oynayacakları Tepecikspor maçının hazırlıklarına başlayan Giresunspor ekibi, girdiği galibiyet yolunda İstanbul’daki bütün Giresunlu hemşerilerinin desteğiyle ilerlemek istiyor. Giresunspor’lu oyuncuların idmanlarda son derece hırslı ve istekli oldukları görülürken taraftar desteğine ihtiyaçları olduğu dile getirildi.

“Şimdi takımımıza sahip çıkmanın zamanı!”

Pazar günü saat 13:30’da Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nda yapılacak maç için Giresunspor’a destek isteyen Giresun Federasyonu Genel Başkanı Hasan Turan, “Giresunspor’u yalnız bırakamayız.” dedi.

Turan Giresunspor’un çok zor süreçlerden geldiğini, sezon başından geçtiğimiz haftaya gelinceye kadar, maç kazanamadığını ancak Çankırıspor’da aldığı puanlarla maç kazanamama baskısını kırdığını dile getirerek, “Kesinlikle inanıyorum ki, bu hafta Giresunspor’un çok daha farklı ve yüksek bir enerjisi olacak. Sadece hemşerileri olarak, bizlerin desteklerine ihtiyaçları var.” diye konuştu.

Pazar günü yapılacak olan Tepecik maçına İstanbul’daki bütün Giresunluları beklediğini söyleyen Hasan Turan şöyle konuştu: “Lig sonuna kadar önümüzde çok zamanımız ve fırsatlarımız var. Her bir maç ayrı bir fırsat. Bu haftasonu da yeni bir fırsat. İstanbul’a gelen Giresunspor’un ihtiyaç duyduğu moral biz Giresunluların desteğine bağlı. Çoluk çocuğumuzla, komşularımızla, yakınlarımız, tanıdıklarımız ve arkadaşlarımızla bu maça akın etmemiz gerekiyor. Kazandıklarında bizim de payımız olacak. Bu mutluluğumuzu ikiye katlayacak.”
24 Şubat Pazar günü Giresunspor – Tepecik maçının yapılacağı Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı’nın tam adresi ise şöyle:
İncirtepe Mah. Kemalpaşa Cad. 410. Sok. Esenyurt/İstanbul

Stada E – 6’dan gelirken Avcılar gişelerinden giriş Esenyurt Avcılar Firuzköy’ü takip edilerek İkinci ışıklardan sola dönüşte ulaşılabilir.

Giresunspor’u Pazar Günü Yalnız Bırakmayalım

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Alucra Spor 2014 yılı kupa töreni

Alucra Sporumuz 1. Amatör Kümeye Yükseldi

Alucra Sporumuz bugün kendi evinde oynadığı Ören Belediye Spor'u 5-2 lik skorla geçerek, şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı. Maç sonrası şampiyonluk kupası ASKFB Başkanı Mehmet Güngör ve Alucra Kaymakamı Hacı Aslan Uzan'dan aldı.

Bir Cevap Yazın