Giresun’lular Taksime Akın Etti…

Taksim Galatasaray Lisesinin önünden başlayan yürüyüş ilginç görüntülere sahne oldu… Giresun’un değerlerini taşıyan hazırlanmış görseller,  ilçelerin değerlerini taşıyan pankartlar, araç süslemeleri, ilçelerin folklor grupları, maskotlar ve Giresun’a dair her şey Taksim’e akın etti.

Taksim’de turistlerin yoğun ilgisini çeken yürüyüşe, Ak Parti Milletvekili Ünal Kaçır, Ak Parti Milletvekili Ahmet Baha Öğütken, Ak Parti Giresun Milletvekili  Mehmet Geldi, Alucra Kaymakamı Hacı Arslan Uzan, Giresun Dernekler Birliği Başkanı Halil Kütük, Alucra Vakıf Başkanı Necdet Bekçi, Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Dolu, Alucra Pirili Köyü Kadın Kolları Başkanı, Kemallı Mah. Kadın Kolları Başkanı, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda Giresunlular katıldı.. Alucra İlçemizin de katıldığı yürüyüştü, Alucra Vakfı Folklor ekibi ilgi ile izlendi.

Yarın Akşam Saat 18.00 açılışa yapılacak olan Feshane’de Giresun Günleri Cumartesi ve Pazar günüde devam edecektir.. Bu sene değişik sürprizlerle dolu olan Giresun Günlerinde Alucra Standı da hazır olacaktır… HERKES DAVETLİDİR.

 

Haber ve Resimler için www.alucra.com ve Tülay DOLU’ya Teşekkür ederiz. 

TAKSİM YÜRÜŞÜNDE ÇOK İLGİNÇ KARELERLE BULUŞMAK İÇİN  ALUCRA.COM TIKLAYINIZ

 

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Alucra Vakfı köy dernekleri Giresun Günleri için toplanıyor

Alucra Vakfı köy dernekleri Giresun Günleri için toplanıyor

Beyoğlu’nda bulunan Alucra Vakfı’na bağlı köy dernekleri 7. Giresun Günleri ile ilgili hazırlıkları istişare etmek için toplanıyor.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: