Giresunlular Mavi Karadeniz’in sitesini kilitledi

Mavi Karadeniz televizyonunun internet sitesinde canlı yayın seçeneğini tercih eden Giresunlular siteyi kilitledi.

Taksim yürüyüşüyle Türkiye çapında çok daha fazla duyulan ve geri bildirimlerle desteklenen 6. Giresun Günleri, Feshane’de gerçek bir efsane olurken; etkinlikleri canlı yayınlayan Mavi Karadeniz televizyonunun internet sitesi tıklanma rekoru kırdı. Çok yoğun tıklanmadan dolayı kilitlenen internet sitesi, Mavi Karadeniz kanalının yetkililerini de şaşırttı.

Normal zamanlarda da izlenme oranları yüksek olan Mavi Karadeniz televizyonu, 6. Giresun Günleri boyunca ortalamasının çok üzerine çıkarak çok daha fazla tıklandı. 19 Mayıs Cumartesi günü ise site, aşırı tıklanmaktan kilitlendi.

Gerçek bir coşkuyla bayram kutlamalarına dönüşen 6. Giresun Günleri’ne ziyaretçi akını da aşırı bir kalabalık yaşanmasına neden oldu. Yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği Feshane, Giresunluların memleket hasretlerini dile getirmeleri için etkili bir platform olarak değerlendirildi.

 

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Giresun gençleri atalarının izinde

Giresun Gençleri Atalarının İzinde!

Giresun Gençleri, ülkemizin kurulmasında destanı kahramanlıklar sergileyen atalarına olan vefa borçlarını ağustos'ta, Afyonkarahisar Doğanlar köyünde gerçekleştirilen anma programı öncesinde...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: