Feshane Giresun Günleri 2015

Giresun Günlerinde Yine Gündem Alucra

Vakıf  Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU ve Yönetim Kurulu üyelerimiz etkinlik boyunca  standımızı ziyaret eden siyasi parti temsilcileri, Devlet erkanı ve sivil toplum  kuruluşu temsilcilerini misafir ederek misafirperverlik örneği verdiler.

Büyük bir takdir ve beğeni kazanan standımızda  üç gün boyunca Feshane’ye gelen hemşerilerimiz ve Giresunlu dostlarımızı  Alucra’mıza yakışır şekilde misafir ettik. Yöremizi ve kültürümüzü gerek görsel, gerek yemek olarak yeniden hemşerilerimizle buluşturduk. Kültürümüzün bir parçası olan folklor ekibimizle yöremizi büyük bir gururla temsil ettik. Standımızı ziyaret eden bütün misafirlerimize yöresel yemeklerimizi ikram ederek Feshane’ye gelen  taraflı tarafsız  herkesin takdirini kazandık.

Bu etkinlik süresi boyunca sabır ve anlayışla gelen misafirlere yaptıkları değişik ve nefis yemeklerle ikramda bulunan Kadın Kollarımıza ve onlara yardımcı olan tüm genç kardeşlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır.
Yine bu etkinliğe katılmamıza her türlü maddi ve manevi desteği veren başta Vakıf Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU’na  ve Yönetim Kurulundaki  değerli arkadaşlarına sonsuz teşekkür ediyoruz.
Yine Vakfımızı yalnız bırakmayan Köy Dernek Başkanlarımıza ve tüm hemşehrilerimize sonsuz teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

ALUCRA KALKINMA VE EĞİTİM VAKFI

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Milletimizin başı sağolsun. Alucra

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün gece yaşanan hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın