Gençlikten Sevgi Dolu Tuana Naz’a Teşekkür

En sevdiği oyuncağı olan “sarı şeker” adlı bebeğini, depremzede kardeşi Hira Nur’a veren Tuana TİRYAKİ’ye küçük bir sürpriz hazırladı.

Tuana Tiryaki daha  altı yaşında… Alucra Kadın Kollarında görevli anneannesi Cevahir Yaylacı, depremzedelere yardım hazırlıklarını yaparken, en sevdiği bebeğini Van depreminin yüreklerinde açtığı derin yaraların kapanabilmesi için  Sarıyer Belediyesi, Kilyos Sosyal Tesisleri’nde yaşayan ve kendisi ile aynı yaşta olan Hira Nur’a hediye etti…
Bu olayı duyar duymaz harekete geçen Alucra Vakfı Gençlik Kolları; minik bir bedene, ancak kocaman bir yüreğe sahip olan, Tuana’nın bu davranışına hoş bir sürprizle karşılık verdi.

Tuana’nın “sarı şeker” adlı bebeğinin ikizini; Yönetim Kurulu üyesi Hüseyin URKAÇ’ ın uzun araştırmaları sonucunda bularak ona hediye etti.
Alucra Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Bilal GÜLEP’ in ve Yönetim Kurulu Üyelerininde hazır bulunduğu Alucra Vakfı Merkez Binasında gerçekleşen ziyerette hediyesini alan küçük Tuana ile duygusal ve unutulmaz anlar yaşandı.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: