Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi

Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi

28 Mayıs 2016 Cumartesi günü  Vakıf Yönetim Kurulumuz Vakıf Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU başkanlığında yönetim kurulu üyelerimizin de  hazır bulunduğu vakıf merkezimizde toplandı.

Toplantıda Gençlik Kolları yönetimi ve gençlik kollarında görev yapan  genç arkadaşlarımızda hazır bulundular.

Gençlik Kolları kendi aralarında aldıkları karar gereği yeni bir yönetim oluşturmak istediklerini, daha başarılı ve güzel çalışmalar için bunun gerekli olduğunu vakıf yönetimine bildirmişlerdir.

Toplantı Vakıf Başkanımız Muzaffer DANALIOĞLU’nun açılış ve gençlere hitaben yaptığı teşekkür konuşması ile başladı. Vakıf Başkanımız Gençlik kollarında vakfımıza  hizmet eden ve başarılı projelere imza atan Murat YAKUPOĞLU ve ekibine teşekkür ederek, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diledi. Gençlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman BABA’da yaptıkları hizmet ve çalışmalardan dolayı Başkan Murat YAKUPOĞLU’na ve yardımcısı Fadime KAYA’ya birer hediye takdim ettiler.

Vakıf Başkan Yardımcımız Süleyman BABA  gençlere yaşantıları boyunca  başarılı olmaları ve karşılaşacakları zor ve sıkıntılı  günlerinde yapmaları gereken konularda tavsiye ve telkinlerde bulundu.

Vakıf Başkanımız ve Yönetim Kurulu, daha önce yapılan  istişare ve  görüşmelerde belirlenen, Vakıf Gençlik Kolları Başkanı olmak isteyen adayları tanıtarak hepsine teşekkür etti.

Gençlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Süleyman BABA  vakıf yönetim kurulunun yaptığı istişareden çıkan karara bütün gençlerin saygı duymasını,makamların birer sembol olduğunu asıl maksadın hizmet etmek ve faydalı işler yapmak olduğunu dile getirdi.

Vakıf gençlik kolları başkanı olarak Mehmet VEYİSOĞLU, Başkan yardımcılıklarına ise Mehtap DARAMA, Kubilay GÖNCÜ, Murathan CAŞTUR ve Hüseyin URKAÇ görevlendirilmiştir.

Vakıf Gençlik kollarında görev yapan, vakfımıza ve insanlarımıza hizmet eden tüm genç arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Yeni görevlendirilen arkadaşlarımıza başarılı ve hayırlı çalışmalara vesile olmalarını temenni ediyoruz.

ALUCRA KALKINMA VE EĞİTİM VAKFI

YÖNETİM KURULU ADINA

Muzaffer DANALIOĞLU

(Vakıf Başkanı)

Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi Gençlik Kolları Başkanlığımız da Görev değişimi

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Milletimizin başı sağolsun. Alucra

TERÖRÜ LANETLİYORUZ

Dün gece yaşanan hain terör saldırısında şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Bir Cevap Yazın