Gençlerle Kaynaşma Toplantısı

Genelde çalışan ve öğrenim gören gençlerin büyük bir katılım sağladığı toplantı sohbet ve karşılıklı soruların sorulduğu, projelerin sunulduğu samimi bir ortamda devam etti.

Gençlerimizin daha çok bir araya gelerek çeşitli toplantı ve etkinlikler yapma istekleri dile getirildi. Alucra’ya bağlı köy derneklerinin de gençlik kollarının kurulması, devamında da bütün Alucra gençliğinin vakfımızda yada değişik etkinliklerde bir araya gelmesi ile bu birlikteliğin düzenli bir şekilde devam ettirilmesi kararı alındı.

Vakıf Başkanımız Necdet Bekçi katılım sağlayan ve söz alan gençlere teşekkür ederek bundan sonraki toplantılara daha çok katılım ve daha çok proje ile gelinmesi tavsiyesinde bulundu.

Vakfımızın ilerleyen günlerde gençlerimizle gerçekleştireceği proje ve etkinliklerden söz ederek, her zaman gençlere ve yapacakları etkinliklere açık olduğunu ve desteklerinin devamlı süreceğini söyledi.

Gençlik Kolları Başkanımız Bilal Gülep hafta sonu yapılacak Calgan Köyü ziyaretimiz hakkında bilgilendirme yaptı.

Katılımcı arkadaşlardan Doğum günü olan Çağla Tiryaki’ye Kemallı Mah. Gençlik Kolları Başkanı Gökçe Tiryaki tarafından doğum günü pastası ile süpriz yapıldı.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı olarak gençlerimizi seviyor ve destekliyoruz.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın