Egemen Bağış’tan Giresun’a övgüler yağdı

Giresunluların üstün meziyetlerini attığı tweetleriyle paylaşan Egemen Bağış bu ziyaretten oldukça etkilenmişe benziyor. İşte Giresunlularla ilgili duygularını ortaya koyan o tweetler:

“Birazdan İstanbul’da Feshanedeki Giresun günlerinde katılıp, Başbakanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını, muhabbetlerini ileteceğiz.

Dayanışma ve kardeşlikleri Giresun Kalesi kadar yüksek, beraberlikleri daim, havaları Giresun’un yaylaları kadar keskin ve berrak olsun.

Enerjileri fındık kadar zengin olsun, Türkiye sevdaları hiç sönmesin. Giresun Türküsü der ya: Ver elini karlı dağlar aşalım, bayramlaşalım..

Asırlardır bir arada, dost, kardeş, etle tırnak kadar bir ve bütün yaşayan insanlarımızı birbirine düşürmek isteyenlere geçit vermeyeceğiz.”

Tuna Bekleviç ise bir tweet atarak Giresun Günleri’nin bu yılki temasını anlatan sloganı takipçileriyle paylaştı:

“Giresunlular @egemen_bagis i selamlıyor ve Giresun’un kalbi bugün İstanbul’da atıyor. http://pic.twitter.com/GWg234IE

Egemen Bağış organizasyondan sonra attığı tweette Giresunlulara teşekkür etti:

“Eşim Beyhan’la gittiğimiz Giresun Günlerindeki misafirperverlik ve muhteşem coşku için teşekkür ediyorum. Allah birliklerini daim eylesin.”

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Giresun gençleri atalarının izinde

Giresun Gençleri Atalarının İzinde!

Giresun Gençleri, ülkemizin kurulmasında destanı kahramanlıklar sergileyen atalarına olan vefa borçlarını ağustos'ta, Afyonkarahisar Doğanlar köyünde gerçekleştirilen anma programı öncesinde...

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: