Doludere Köyü Derneğinde Pazar Kahvaltısı

Günün yağışlı ve Avrasya Maratonu olmasına rağmen geniş bir katılımın olması dikkatlerden kaçmadı. Doludere KÖYÜ Dernek Başkanı Mustafa Karasu, Alucra Gençlik Kolları başkanı Bilal Gülep VE Alucra Doludere Spor Başkanı Ali Ünver yaptıkları konuşmalarla gayet samimi ve  dosthane bir şekilde yapılan kahvaltıda ortak mesaj “Geleceğin teminatı olan gençlikti”.

Kuruluş sürecinde olan ve sağlam bir şekilde kurulacak olan DOLUDERE KÖYÜ GENÇLİK KOLLARI kurulum sürecinde izlenecek yol hakkında Doludere Köyü Gençlik Kolları hakkında istişare yapıldı. Kahvaltıdan sonra dernek toplantı odasında dernek yönetimi ve Alucra Vakfı Gençlik Kolları yönetimiyle beraber ufak bir toplantı düzenlendi. Bu toplantıdanda çıkan ortak mesaj birlik ve beraberlik içinde oluşturulacak gençlikti. Doluder Köyü Dernek yönetimine yapılan teşekkür konuşmaları sonrası ziyaret tamamlandı. Alucra Vakfı Gençlik Yönetimi olarak Doludere Köyü Dernek Yönetimine bir kez daha Teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Ayrıca Alucra Vakfı Gençlik Kolları Yönetiminde bulunan Numan Arpacı, Erkan Mutlu, Cafer Kaya’ya Göstermiş oldukları misafir perverlikten dolayı gençlik kolları yönetimi adına teşekkür ederiz.

 

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Ramazan Bayramınız Mübarek olsun

Ramazan Bayramınızı Kutlarız

Alucra Gençlik olarak tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlarız.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: