Büyük Giresunspor Yürüyüşü!

İşte o bildiri; 23 Haziran Cumartesi Günü saat 13:00’da Giresun Depboy’da başlayacak yürüyüş hakkında Genç Çotanaklar basın bildirisi Takımımızın küme düşmesi, yaşanan olumsuz gelişmeler, yapılan kongre sonucu Giresunspor’un yine kayyuma kalması bu açıklamayı ve yürüyüşü zorunlu kılmıştır. Bizler Genç Çotanaklar olarak şehrin ileri gelenlerinin kafasını kuma gömdüğü bu zorlu süreçte takımımıza sahip çıkıyoruz ve sahipsiz bırakılan Giresunspor’un tek sahibi olduğumuzu göstermek istiyoruz.

Kongreler yaklaştıkça gazetelerde boy boy fotoğrafları çıkan, Giresunspor’u reklam aracı olarak kullanan para babalarının kongre zamanı ortalıktan kaybolmasını da ibretle takip ediyoruz. Zaman sen-ben demeden; Giresun, İstanbul, Bursa demeden takımımıza sahip çıkma, gerekli kişilere gerekli mesajları verme zamanıdır. Bir kez daha gördük ki, bu takımın gerçek sahibi taraftarıdır.

Gelin biz elimizden geleni yapalım, takımımızın kavgasına biz sahip çıkalım. Başka Giresunspor yok !..-  Genç Çotanaklar-Marmaralı Çotanaklar-Gurbetçi Çotanaklar –

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Alucra Vakfı köy dernekleri Giresun Günleri için toplanıyor

Alucra Vakfı köy dernekleri Giresun Günleri için toplanıyor

Beyoğlu’nda bulunan Alucra Vakfı’na bağlı köy dernekleri 7. Giresun Günleri ile ilgili hazırlıkları istişare etmek için toplanıyor.

Bir Cevap Yazın