7. Giresun Günleri

BÜYÜK GİRESUN YÜRÜYÜŞÜNDE ALUCRA’MIZI TEMSİL EDECEĞİZ

Giresun’un plakası 28’e vurgu yapmak amacıyla 28 Nisanda gerçekleştirilecek olan yürüyüş Galatasaray Lisesi önünden başlayıp Taksim Meydanında son bulacaktır.

Eyüp İlçesi Feshane Fuar Merkezinde 2-3-4-5 Mayıs 2013 tarihlerinde düzenlenecek 7. Giresun Günlerinde Alucra’mızı da temsilen standımız olacaktır.
Milletvekilleri, Bürokratlar, Yerel Yönetim Temsilcileri, Kaymakamlar, Belediye Başkanları, STK Yöneticileri, İl, İlçe ve Köy Derneklerimizin temsilcileri ve üyeleri, Yerel ve Ulusal Basından temsilcilerin davet edildiği yürüyüş görsel ve yazılı basın tarafından takip edilerek bütün Dünya’da paylaşılacaktır.
Yürüyüşte bölgemizin değerlerini taşıyan dövizlerin yanı sıra folklor grupları, maskotlar, yürüyen reklam panoları ve diğer görseller de yer alacaktır.
Protokolun yanı sıra İlimize bağlı İlçe ve köylerimizin yöresel kıyafetler ve değişik sunumlarla yürüyüşümüze renk katacaklardır.
Bu manada siz değerli hemşehrilerimizi de gerçekleştireceğimiz bu etkinlikte Alucra’mızı temsilen aramızda görmek bizleri mutlu ve güçlü kılacaktır.
Sinan KARAVELİ
Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Başkanı
28 Nisan Büyük Giresun Yürüyüşü Taksim

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: