Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi

Boyluca’lı Gençlerden Örnek Gezi

Boyluca Gençlik Kollarının 1 otobüs ile gerçekleştirdiği Sıla-i Rahim gezisi Boylucalılardan büyük ilgi gördü.

Alucra’da ilk olarak ilçe şehitliğimize uğrayan gençler, burada Alucralı Şehitler ve tüm şehitlerimiz için Yasin-i Şerif okuyup, dua ettiler. Hemen akabinde ilçe merkezindeki Kanuni İlkokulu’nu ziyaret ederek okul müdürü Arife MAMAL ve okul öğretmenlerinden Seda SÜRE’nin kabulünde okula çam sakızı çoban armağanı hediyelerini takdim ettiler.

Alucra’daki programını bitiren Gençlik Kolları, sonrasında Boyluca Köyü’ne ulaştı. Sıla-i Rahim programı kapsamında köy odasında toplanan Gençlik Kolları köyde ikamet eden ve okuyan öğrencilere hediyeler verdiler. Cumartesi gecesi Külliye’de kalan gençlerimiz pazar sabahı köylülerimizin ikramlarından oluşan kahvaltılarını yaptıktan sonra Seyyit Mahmut Çağırgan-ı Veli Türbesi ile zatın tarihi evini ziyaret ederek programlarını tamamladılar.

Programın düzenlenmesinde emeği geçenlere, köyde gençleri ağırlayan köy muhtarına ve Boylucalılara destekleri için teşekkürlerini ileten gençler, programın düzenlenmesinde maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen tüm hemşehrilerimize şükranlarını ilettiler.

Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi

Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi  Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi Boyluca'lı Gençlerden Örnek Gezi

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Ramazan Bayramınız Mübarek olsun

Ramazan Bayramınızı Kutlarız

Alucra Gençlik olarak tüm hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını kutlarız.

Bir Cevap Yazın