Beyoğlu Mhp Ziyaret

Beyoğlu MHP’ye Ziyaret

İlçe Başkanı Giresunlu hemşehrimiz Murat Doğan tarafından makamında kabul edilen Gençlik Kollarımız ile Beyoğlu, İstanbul ve ülkemiz siyaseti hakkında görüş alış verişlerinde bulunuldu. Özellikle uyuşturucu ile mücadelede tam bir görüş birliğine varılan ziyarette söz konusu mücadele kapsamında fikirler geliştirildi.

Beyoğlu ilçe başkanı Murat Doğan, gençlerin siyasette aktif olarak yer almalarının gerektiğini ve Türkiye’nin gelecek dönemlerinde söz sahibi olacak kişilerin gençler olduğunun altını çizmiştir.

Alucra Vakfı Gençlik Kollarının ziyaretinden çok memnun olduklarını dile getiren başkan Murat Doğan ve parti yöneticilerini, ziyaret için teşekkürlerini iletti.

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları olarak bizleri makamlarında büyük bir nezaket içinde ağırlayan ve hoş bir misafirperverlik sergileyen MHP Beyoğlu Başkan ve yönetimine teşekkürlerimizi sunarız.

Beyoğlu Mhp Ziyaret

Beyoğlu Mhp Ziyaret

Beyoğlu Mhp Ziyaret

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hemşerimiz Sn. Nurettin CANİKLİ Olmuştur

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hemşerimiz Sn. Nurettin CANİKLİ Olmuştur

Başta Ülkemiz olmak üzere bölgemizde yaptığı başarılı ve akademik çalışmalarla insanlarımızın sevgi ve takdirini kazanan hemşerimiz,

Bir Cevap Yazın