BEDİRHAN YÜCEL TURNUVASI GRUPLAR BELİRLENDİ

BEDİRHAN YÜCEL Turnuvası Grupları Belirlendi

Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kollarının düzenlediği ‘Bedirhan Yücel Futbol Turnuvası’nın katılımcı köylerinin grupları yapılan kura ile belirlendi.
Kura çekimi öncesinde konuşmalarını yapan Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Kubilay Göncü, turnuvaya yakın zamanda kaybettiğimiz değerli kardeşimiz Bedirhan’ın ismini vererek onun manevi şahsının yaşatmaya çalıştıklarını belirtti. Göncü, “uzun bir aradan sonra futbol turnuvası düzenlemenin haklı gururunu yaşadıklarını bu nedenle Gençlik Kolları Başkanımız Murat Yakupoğlu, Vakıf Başkanımız Muzaffer Danalıoğlu ile birlikte Spor Birim Başkanımız Mustafa Başyurt ve ekibine hazırladıkları turnuva için teşekkür ederiz” dedi.

Spor Birim Başkanımız Mustafa Başyurt “turnuvanın amacı Alucra köylerinde kaybolmaya başlayan bütünlüğün tekrardan kazandırılması ve genç arkadaşlarımızın vakfımıza ve köy derneklerine katılımını artırmaktır. Bu nedenle sizlerin huzurunda Vakıf Başkanımız Sn Muzaffer Danalıoğlu ve yönetimine, Gençlik Kolları Başkanı Sn Murat Yakupoğlu ve yönetimi ile Gençlik Kolları Genel Sekreteri Sn Turgay Kırkıl ve ekibine sizlerin huzurunda teşekkür ederim” dedi.

Genel Sekreterimiz Turgay Kırkıl, fikstürün FIFA ve UEFA kriterlerine göre hazırlandığını ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun yönetmeliklerine göre dizayn edildiğini belirtti.

Ardından kura çekimi yapılmış olup gruplar ve fikstür belirlenmiştir.

Tüm katılımcı köy derneklerimize turnuva boyunca başarılar dileriz.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın