KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

Alucra Spora Destek Turları

Alucraspor için Alucra Vakfı Gençlik Kolları İstanbul’da yaşayan Alucra’lı iş adamları ve spor yöneticilerine ziyaretler gerçekleştirmeye başladı.

Bu faaliyet çerçevesinde ilk ziyaret Alucra’lı hemşerimiz başaralı spor adamı olan Kazım karabekir Mevlanaspor kulübün Başkanı Mustafa TÜRLÜ ve kulübün yönetim kurulu üyesi olan Aktan PALA ile buluşarak gerçekleştirdi.

Alucra Vakfı Gençlik Kolları Başkanı Murat YAKUPOĞLU, Alucraspor’da yöneticilik yaptığı dönem de kulüble ilgili sıkıntıları bildiğini bunla ilgili çalışmaları Alucraspor kulüb Başkanı sayın Doğan BİNGÖL ve Değerli Yönetim kurulu üyeleri ile ortak çalışmalar yapacaklarını iletti. Bu konu da da Sayın Mustafa TÜRLÜ’nün Tecrübelerinden yararlanmak istediklerini bildirerek desteklerini istedi.

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ : Alucraspor’a her türlü teknik, giyim ve en önemlisi bilgi desteği vereceklerini söyleyerek daha önceden de Aktan PALA ile Alucraspor için ne yapabiliriz diye düşündüklerini ve bunla ilgili ilk etap çalışmalar yaptıklarını iletti. Değerli Başkan Mustafa TÜRLÜ, Alucraspor kulüp Başkanı Doğan BİNGÖL’ü İstanbul’a beklediklerini ileterek, birebir daha iyi çalışmalar yapabileceklerini söyledi.

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ ÜYESİ AKTAN PALA: Alucraspor’a Alucra belediyesinin muhakkak destek vermesi gerektiğini söyleyerek, Alucraspor yaz futbol kampı açmasını gerektiğini bu şekil hem maddi hemde futbolcu yetiştirme açısından önemli olduğunu söyledi.
Alucra Vakfı Gençlik kolları Başkan yrd. Sinan KÖYMEN, Alucraspor logosunun Alucramızı temsil etmediğini bunla ilgili bizzat logo çalışması yaparak Alucraspor kulübü yönetime sunacağını söyledi.

Alucra Vakfı Gençlik Kolları Yeşilpınar sorumlusu Yakup COŞKUN: Yapılacak yardımlarının koordinasyonunu bizzat sağlayacağını ve Mustafa TÜRLÜ ve Metin PALA gibi daima Alucra için yardım hazır olan değerli hemşerilerimizi Alucramıza daha iyi tanıtacaklarını söyledi.

Alucra Vakfı Gençlik Kolları Toplumsal Sorumluluk birim Başkanı Selahattin ÇAKIR, Alucralı gençlerimizi her türlü kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın en büyük spordan geçeceğini ve bu konuda Başkan Mustafa TÜRLÜ’den desteklerini istedi.

Telefonla Alucraspor Başkanı Doğan BİNGÖL, yönetim kurulu üyesi Ruhi KARACA ve Takım kaptanı Yavuz YELEK’e bilgili verilerek, Alucraspor ve Alucra adına MEVLANASPOR kulüp Başkanı Sayın MUSTAFA TÜRLÜ ‘ye ve Sayın AKTAN PALA’ ya Teşekkürlerini ilettiler.

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Alucra Spor 2014 yılı kupa töreni

Alucra Sporumuz 1. Amatör Kümeye Yükseldi

Alucra Sporumuz bugün kendi evinde oynadığı Ören Belediye Spor'u 5-2 lik skorla geçerek, şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı. Maç sonrası şampiyonluk kupası ASKFB Başkanı Mehmet Güngör ve Alucra Kaymakamı Hacı Aslan Uzan'dan aldı.

Bir Cevap Yazın