Alucra Öğretmen Evinde Öğretmenlerimizi Ziyaret Ettik

Alucra yolculuğumuzun başlangıcını Alucra Şehitliğimizi Ziyaret ederek Çanakkale Şehitlerimizi ve Alucralı Şehitlerimizi dualarımız ile yad ederek başladık.

Alucra Gençlik Derneği Başkanı Ersin Ekşioğlu ve Yönetimi ile birlikte Alucra Öğretmen Evinde Alucra Belediye Başkanı Sayın Halil İbrahim Yagcıoğlu, Giresun Belediyesi İl Meclis Üyesi İrfan Dikbaş, Alucra Kaymakamlığı Yazı İşleri müdürü Sayın Adem Soysal Milli Eğitim Müdürü Sayın Selim Baş ve Alucradaki Öğretmenlerimizi ziyaret ettik.

Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Bilal Gülep’in konuşmasında Alucramızdaki ögrencilerimizin eğitimlerine sağlamış oldukları katkılarından dolayı kendilerine teşekkürlerini iletti. Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı olarak Eğitime verdiğimiz desteğin her geçen gün artığını bu yıl 150 öğrenciye vakfımız tarafından burs verildiğini belirtti.

Giresun Belediyesi İl Meclis Üyesi Sayın İrfan Dikbaş, Milli Eğitim Müdürü Sayın Selim Baş, Belediye Başkanı Halil İbrahim Yagcıoğlu ve Beyoğlu Belediyesi Meclis Üyesi Sayın Adnan Kaya’nın dilek ve temenni konuşmalarıyla devam etti. Hoş sohbetlerin yapıldığı ziyaretimizde Öğretmenlerimizin Gençlik Kollarımız ve Alucra Gençlik Derneğimize taleplerini ilettiler.

Öğretmenlerimize hediyelerinin takdim edilmesiyle ziyaretimiz sona ermiştir.

Alucra Gezimizle ilgili Resimlere Erişmek İçin Tıklayınız.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar

Okçular’da Görkemli Final

Vakfımızın geleneksel olarak beşincisini düzenlediği köyler arası bilgi yarışmasının finali 24 Nisan Pazar günü Okçular Tekkesi’nde büyük bir şölen eşliğinde gerçekleşti.

Bir Cevap Yazın