Alucra Kaymakamlığı

Alucra Kaymakamlığından Basın Açıklaması

25.05.2014 günü saat 14:00’de Alucra Spor-Çıtlakkale Spor kulüpleri arasında yapılan futbol müsabakası normal olarak sona ermiş biten maç sonunda soyunma odaları önünde futbolcular arasında ağız münakaşasıyla başlayıp arbedeye dönüşen olay sonucunda Alucraspor kulübü oyuncuları İ.G, S.U ve E.A, B.E, H.B.T isimli Alucraspor taraftarlarıyla, soyunma odasına zarar veren Çıtlakkale spor kulübü oyuncuları hakkında 6222 sayılı Sporda Şiddeti Önleme Dair kanunun ilgili maddeleri hükmünce adli tahkikata başlanılmıştır.

300 kişi kapasiteli tribünü bulunan ilçe stadyumumuzdaki müsabaka yaklaşık 150 seyirci ile oynanmış ve alınan güvenlik tedbirlerinde 1 Komiser Yardımcısı 8 polis Memuru ile ilçe belediyemize ait itfaiye aracı ve ilçe hastanemize ait sağlık personeli ile birlikte bir adet Ambulans görevlendirilmiştir.

Kamuoyunda ve basın yayın yoluyla Kaymakamlığımızı, İlçe Emniyet Amirliğimizi ve değerli Alucra halkını hedef alan asılsız isnatları şiddetle reddederek; bu söylemlerde bulunanları kınıyoruz.

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

Alucra Kaymakamlığı

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

KAZIM KARABEKİR MEVLANASPOR KULÜBÜ BAŞKANI MUSTAFA TÜRLÜ ziyareti

Alucra Spora Destek Turları

İlçemizin tek sosyal faaliyet kolu olan ve gençlerimizi bir araya getiren ilçe dışında da en iyi şekilde Alucramızın ismini temsil eden kurumumuz

Bir Cevap Yazın