Alucra Gençliği Kır Gezilerinde

Alucra ilçesi Çamlıyayla Köyü ‘nün 14.06.2015 tarihinde Beykoz Kaymak Donduran Piknik Alanın da düzenlenen geleneksel köy dernek gezisinde Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Yönetimi olarak katılım sağladık. Çamlıyayla Köyü Dernek Başkanı Faruk BOZYOKUŞ ile gençlik oluşumu hakkında hasbihal ettikten sonra köyümüzün gençlik kollarını ziyaret ettik. Ayrıca Vakfımızın kurmuş olduğu standa üye çalışmaları ve dergi satış çalışmaları yapılmıştır.

Alucra ilçesi Boyluca Köyü ‘nün 14.06.2015 tarihinde Kurt Kemeri Mesire Alanın da düzenlenen geleneksel  köy dernek gezisinde Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Yönetimi olarak katılım sağladık. Boyluca Köyü Dernek Başkanı Canan AYRIÇ ile gençlik oluşumu hakkında hasbihal ettikten sonra köyümüzün gençlik kollarını ziyaret ettik. Ayrıca Vakfımızın kurmuş olduğu standa üye çalışmaları ve dergi satış çalışmaları yapılmıştır.

Alucra ilçesi Hacıllı Köyü ‘nün 14.06.2015 tarihinde Kurt Kemeri Mesire Alanın da düzenlenen geleneksel köy dernek gezisinde Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Yönetimi olarak katılım sağladık. Hacıllı Köyü Dernek Başkanı Osman TEKLER ile gençlik oluşumu hakkında hasbihal ettikten sonra köyümüzün gençlik kollarını ziyaret ettik. Ayrıca Vakfımızın kurmuş olduğu standa üye çalışmaları ve dergi satış çalışmaları yapılmıştır.

Alucra ilçesi Akçiçek Köyü ‘nün 14.06.2015 tarihinde Arnavutköy Çeküd Vakfı Ormanı  Alanın da düzenlenen geleneksel  köy dernek gezisinde Alucra Kalkınma ve Eğitim Vakfı Gençlik Kolları Yönetimi olarak katılım sağladık. Akçiçek Köyü Dernek Başkanı Turgay URKAÇ ile gençlik oluşumu hakkında hasbihal ettikten sonra köyümüzün gençlik kollarını ziyaret ettik. Ayrıca Vakfımızın kurmuş olduğu standa üye çalışmaları ve dergi satış çalışmaları yapılmıştır.

Yazar Selim Türkdönmez

İlginizi çekebilir

Selahattin Süleymanoğlu

Vakfımızın Olağan Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Vakfımızın Olağan Genel Kurulunda Selahattin SÜLEYMANOĞLU Vakıf Başkanı seçilmiştir.

Bir Cevap Yazın